Покемон-Україна

Объявление


НОВОСТИ

Представляем вам новый проект от создателей "Покемон-Україна":

Pokemon Wi-Fi League

Сайт поддготовки первой Покемон Лиги по Wi-Fi.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Покемон-Україна » Покемон в мире » Где купить/достать покемонов.


Где купить/достать покемонов.

Сообщений 1 страница 30 из 55

1

Ето многих интересует где на украине можна купить ДВД с покемонами если ктото чтото знает пишыте.

0

2

Я пересилався ДВД дисками з серіями деяких сезонів з Fizik(ом), він з форуму НТН. :cool:

Якщо комусь потрібні серії з НТН(3, 4 сезони) можу вислати ДВД, але на взамін я чекатиму теж ДВД з якимось сезоном якого в мене нема :D

0

3

Мне нужно токо в замен я не чего прислать не смогу (покав что)

0

4

Я почекаю ще до березня.... :cool:  а там може і зустрінемось і договоримось....

0

5

Ok кстате а я ещо не сплю :D

0

6

Я тоже :D
В тебе хоч один сезон (який-небуть) є??? або хоч мувики??? і в якій якості???

0

7

есть мувики качаю их в лутьшем качестве (которое есть на сиоре) 2 3 6 7 8 9.

0

8

ті всі в мене давно вже є...http://www.pokeliga.com/pokedex/icons/ashp.gif
я почекаю... може ще щось дістанеш...

0

9

Пацани так у когось єсть сєрії Покемонів. У мене є перших сто сєрій на Англійській мові з розрішенієм 640*480. Єслі у когось єсть сєрії з похожими параметрами відєо можем обміняться.

0

10

В мене відео(з покемонами) таких параметрів небагато.... 10-20 серій з Advanced Generation....
Зате 3, 4 сезони з "терпимою" якістю є... там переклад на Укр. мову (з НТН).

0

11

А у тебе є мувіки або спешали в харошом качєстві. Потом і про обмєн договоримся. Кстаті єсть один чувак в Україні він покемонів продає. Я в нього брав але 0,9 Грн. за сєрію досить таки багато. От єсліб каждий із нас купив опрєдільонну часть цих сєрій а потом обмінявся було б супер

0

12

Купувати серії за такими тарифами - ужос..... Я краще буду помаленьку качати.... :D
Мувіки (більшість) в мене скачані від Сіора... в середньому вони мають 220-230МБ.
Є також записані з Інтера(4-й мув) на укр. мові з спешалом(терпимої якості). З 1+1 - 3-й мув(в дуже хреновій якості)

0

13

НУ для тебе може і так лутше а я беру тіки саме лутше з самим лутшим качєством.

0

14

Луттьше скачать все серии в плохом качестве чем по кускам в хорошом . Покемонов надо смотреть серией за серией а то если смотреть как ты будет не понятно а где Еш получил ето или то или где он споймал етого покемона или откуда он знает етого человека и так далее.

0

15

Та нє ти нєпонял там где я их купляю все серии с чьотким качеством. И я беру их по порядку.

0

16

Напевно ми з Нідокінгом не настільки ставимось до цього(я про серії покемонів) щоб платити ще й гроші за кожну серію... тим більше і-нет останнім часом подорожчав і я думаю всі хочуть мати Nintendo DS - от і висновок напрошується, що ми тепер економні..... :D  і нам аж ніяк не вигідно купувати серії в хорошій якості... :D

0

17

Копим... Копим... Копим На NDS Lite  :D

0

18

эй я хачу купить сибе чаизарда хде его можна дастать7

0

19

Psyduck
Еще раз...

0

20

эй я хачу купить сибе чаизарда хде его можна дастать7

:O
хм.... іграшку??? чи що?.....  іграшки покемонів зараз знайти важко....
Cкачаєш собі Pokemon Stadium (на сайті буде ссилка) та емуль Нінтендо 64(для запуску гри), там чудово в 3D зображений Чірізард... :D

0

21

я ни понял где чаризард

0

22

В Черновцах я видел практически все мувики, кроме 5-го и 8-го и естественно 9-го, все остальные есть у меня.
А именно:
1 мувик- vcd качество
2 мувик- vcd качество
3 мувик- vcd качество
4 мувик-касета :D  :lol:
6 мувик-dvd качество,кстати, только сегодня купил
7 мувик-dvd качество.
8 мувик от сиора
9мувик тоже.
И 110 серий на компе.
всё.

0

23

.... всем приветик, кто незнает 9 сезонов + мувики и спешалы можна с Торента скачать .... правда все на Английском....

0

24

Ох..... я б сказав, що в торенті можна ще скачати, але не посмію :D  :lol: ....

Такі ігри як Колозеум і Покемон XD можна знайти тільки в торентах(а хто має на них просту ссилку давайте мені) або в сєті Емула....

0

25

так а в чем Проблема??? я вот например Трансформеров качаю =) за 4 дня 3 гб скачал.. и норм... или инет слабый??.. (просто я сам на еще недавно с модема сидел и что такое торент и незнал в помине ... а теперь у меня Безлимитка.... ... =))

0

26

Ну про торент я знаю вже як мінімум з літа... А інтернет в мене дійсно слабий.....

Entei написал(а):

так а в чем Проблема???

В торенті! Там в пошуку можна ввести слово Pokemon і ссилок буде багато (тільки половина не для дітей :D )
В торентах і інших P2P сєтях нема контролю над "не дитячою" продукцією..... :D
добре хоч що там швидкість запитів не велика......

0

27

http://www.world-art.ru/animation/animation.php?id=6059 вступительный ролик Даймон\Перла

0

28

PokeJex написал(а):

"не дитячою" продукцією.....

Ето точно я один раз скачал файл с названием ПОКЕМОН а ТАМ.... ну Нидокинг с ЕЕЕ... ну нидоквином еее.... ну там такое и всё так подробно . :D

0

29

Во-во я до того і вів :D http://www.pokeliga.com/pokedex/icons/ashp.gif

0

30

Єто поисковик такой? Ссилку дайте плиз..:)

0


Вы здесь » Покемон-Україна » Покемон в мире » Где купить/достать покемонов.