Покемон-Україна

Объявление


НОВОСТИ

Представляем вам новый проект от создателей "Покемон-Україна":

Pokemon Wi-Fi League

Сайт поддготовки первой Покемон Лиги по Wi-Fi.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Покемон-Україна » Покемон в мире » 11 сезон або DIAMOND&PERL SEASON


11 сезон або DIAMOND&PERL SEASON

Сообщений 1 страница 25 из 25

1

Обговорюємо

0

2

а его кто-то видел)?

0

3

Я видел  :D

0

4

у тебя есть записаные серии?

0

5

Не нету я на селеби нет смотрю.
А вобще 10 сезон уже дамно можна скачать с инета.

0

6

Зараз іде показ цього сезону в японії, а тим часом цей сезон активно перекладають і готують до виходу в США... (в мене вже 7 серій цього сезону :cool: )

0

7

А хиба це 11 сезон ? Я думав що це 10  :/

0

8

А я про 10-ий сезон і говорив :big_boss:  :fie:  :blink:

0

9

11 сезон або DIAMOND&PERL SEASON я это имел ввиду

0

10

Шось ми тут заплутались :pardon:
Короче я ще скачаних серій не дивився(часу не знайшлось), вот завтра подивлюсь і одразу напишу хоч основне з них тут.

0

11

:) А я только две первые скачал.

0

12

В мене всі 10 серій, хоч в поганій якості, але є!
Часу ніяк не знайду їх подивитись... на вихідних візьмусь...

0

13

Серії я вже давно передивився і от вирішив подилитись враженями. :D

Після перегляду перших серій я вже думав, що Еша там взагалі небуде... І взагалі протягом 12 побачених мною серій Кічума важко назвати головним героєм.. :(  тут ставку робили скоріше не на нього. Головна героїня (непам'ятаю точно але вроді Хікарі) починає свій шлях покетренера дуже цікаво :rolleyes: (відчувається пряма схожість з попередніми сезонами).. Сюжет кожної серії є досить цікавим, але в загальному нового не багато :pardon: .
Розпочинається все з Хікарі, вона обирає водяного типу покемона, потім до неї приєднується Еш і  Брок. Із нововведень є: Покемон Contest - це місце(тіпа стадіона) де проходять змагання на найкращий вихід покемона(з покебола) та змагання на найкращу атаку і її оригінальність.(згадайте Емеральд!!!!!!); Покетчі - це такий собі навігатор серед функцій якого є навіть оприділення "відносин" між тренером і його покемоном!(наскільки я зрозумів).
Як і завжди :D у Еша знаходиться супротивник(інший тренер) який виграє бої з Ешом(от тут і починаються баталії). І якзавжди з Ешом Пікачу! :cool: 
Новий покедекс "дуже" нагадує NintendoDS і взагалі серії нового сезону (спочатку і наприкінці) часто нагадують про спонсорів.. Але загальної картини це не портить! Як і у минулому Advanced Generation серії прикрашені 3D графікою (тут її трохи побільшало).
Раджу всім покефанам пошвидше скачати всі серії нового сезону у Сіора! Вони того варті! :cool:

0

14

Прикольно. Кстати, уже известна дата игры в америки...

0

15

да, я також вже це чув..
будем надіятись, що в інтернеті швидко знайдеться місце звідки їх можна буде скачати. :cool:

0

16

http://www.serebii.net/anime/pictures/shinou/483.shtml
Вот новая серия в картинках. только вчера появилась в Японии:)

0

17

Ramon написал(а):

http://www.serebii.net/anime/pictures/shinou/483.shtml
Вот новая серия в картинках. только вчера появилась в Японии:)

норм)

0

18

PokeJex написал(а):

В мене всі 10 серій, хоч в поганій якості, але є!
Часу ніяк не знайду їх подивитись... на вихідних візьмусь...

Де ти їх скачав

0

19

Ну перш за все там дата повідомлення - 2006-12-08 03:15:47. Ну якщо це тобі нічого не говорить, тоді ти напевно ніколи не качав серії поків із сайту Сіора (нажаль він вже давно закрився(десь в середині весни)). Взагалі я не рокомендував би будь-кому качати серії 11-го сезону поштучно, набагато краще дочекатись їх з агл. перекладом і скачати халявно з торрентів у дуже хорошій якость... (хоча це тільки для тих кому трафіка не жалко, бо качати прийдеться 4-8Гб) :cool:

0

20

PokeJex чого в тебе немає часу?

0

21

в мене є час

0

22

PokeJex а ти на Українській Покемон Лігі зарєгєстрівован?

0

23

http://pokemon-ukraine.ucoz.ua/
вона?
там вроді раньше кевін адміном був))) а хто зараз непонятно, да і влом мені на старі граблі наступати :D
і як завжди до сайту того питання: чому вона українська?

0

24

Так це вона!

0

25

шото вони потухли)
остання: Дата: 22.11.2009

0


Вы здесь » Покемон-Україна » Покемон в мире » 11 сезон або DIAMOND&PERL SEASON