Покемон-Україна

Объявление


НОВОСТИ

Представляем вам новый проект от создателей "Покемон-Україна":

Pokemon Wi-Fi League

Сайт поддготовки первой Покемон Лиги по Wi-Fi.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Покемон-Україна » В гостях у админов » Все що стосується сайтів RayqUAza


Все що стосується сайтів RayqUAza

Сообщений 1 страница 10 из 10

1

Так я непоняв чого це всі розлінились, сайти не обновляються, статті не пишуться, форуми простоюють... Нідо бігом за роботу, а то сайт вже 2-й тиждень стоїть без змін!

0

2

Доброго времени суток!

0

3

Знаєте сайт Pokeliga, так ось кажуть цей сайт на Російській мові, а коли я до нього заходжу - він на англійській. Допоможіть будьласка!

0

4

Привет, Рома. Нащёт Pokeliga, так приидётся тебя огорчить. Она закрылась....Присоединяйся к нам. Будем строить новый Мир...Мир - который будет намного известнее Pokeligи!!! БУ-ГА-ГА-ГА....

0

5

Ппц инет пропал когда я токолько подумал про возобновлении работы на саите!

0

6

Ramon написал(а):

Привет, Рома. Нащёт Pokeliga, так приидётся тебя огорчить. Она закрылась....Присоединяйся к нам. Будем строить новый Мир...Мир - который будет намного известнее Pokeligи!!! БУ-ГА-ГА-ГА....

БУ-ГА-ГА-ГА... :rofl:

2NIDOKING: забавно ^_^  Хватить виправдовуватись! за роботу! :rtfm:

0

7

Для сайту http://www.rayquaza.ho.com.ua потрібна людина, яка змогла б на протязі року вести розділ новин. Усі бажаючі пишіть свої пропозиції в цій темі (з повним резюме :D ).

0

8

Чо силка на Рейквазу не працю

0

9

О нарешті... запитали там де треба.
Значить так:
1)Рейкваза головна (http://www.rayquaza.24ua.com) як і її банер і всі файли того хостінгу (24ua.com) розміщені в Америці (наскільки я знаю). Оскільки там банерів вони не ліплять, хостінг хоч і малий, зато провіряють його дуже часто. Тому усе що там розміщено часто є недоступним. Найчастіше все починає працювати десь під вечір. Ну і саме відключення хостінгу відбувається 1-2 рази в тиждень.
2)Крім головної Рейквази на тому хості я розміщував кучу файлів для своєї рейквази (покедекси теж), тому це все також буде недоступним...

0

10

Сьогодні обмінявся кнопками з ПВГ, Кічум навіть був радий.

Щодо відновлення Рейкваз, то я тільки за, були б фани...

0


Вы здесь » Покемон-Україна » В гостях у админов » Все що стосується сайтів RayqUAza