Покемон-Україна

Объявление


НОВОСТИ

Представляем вам новый проект от создателей "Покемон-Україна":

Pokemon Wi-Fi League

Сайт поддготовки первой Покемон Лиги по Wi-Fi.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Покемон-Україна » Покемон PC игры » Онлайн RPG покеігри


Онлайн RPG покеігри

Сообщений 1 страница 22 из 22

1

В цій темі будемо писати про цікаві онлайн RPG покеігри які вже є, або будуть виходити.

Я думаю багато хто вже чув, але ссилку на такий проект я просто мушу дати першою. Ітак зістрічаєм - http://www.pokemonol.net

Вчора там появилась нова версія клієнта гри....  Качаєм, граєм, обговорюєм...

0

2

http://www.pokemoncrater.com
Дуже класна гра!!!

0

3

Ура покемон онлайн запустился.

0

4

pokemoncrater.com непогано обновився :cool:

А на покемон-онлайн працює майже все.... тільки неможливо грати з кимось! :(

0

5

А ктото играет из вас на покемон кратаре?
(П.С. У меня украли номер аси:(( Пока что питаюсь вернуть обатно.)

0

6

Я колись грав... 2 дні :D , потім невитримав....
Нервує мене як там кожен раз сторінка грузиться (та й не дуже швидко :mad: ). А реклами там хватає....

Ура! На Pokemon Online вже можна грати з іншими.... і проводити бої...
Зразу скажу: для проведення бою з іншим тренером просто нажміть на ньому правою клавішею(миші), міняти покемонів під час бою неможливо... останні рази в мене загружалась не стандартна карта, а пуста карта, з чорними краями.. грати там також можна(може це якийсь глюк...). При запросі на бій покемонів:
деколи нажати на YES неможливо, деколи можливо, а інколи він не світиться(тобто неможливо) але нажати можна... вот такі глюки :D
Атаки і систему бою можна "мягко" назвати нікудишньою. Усі атаки діють просто на силу. В багатьох покемонів атаки настільки примітивні.... що програвати з сильною командою це звичне діло..
Наскільки я зрозумів в майбутньому можна буде проходити гру(будуть карти регіонів, міст і.д.), але це все ще розробляється.... Запустили гру покищо для ознайомлення з движком.(як я зрозумів)

Сервер незавжди конектиться за першим разом... (в мене за 9-10 разом конектиться). Гравців там навіть зараз хватає! :cool:
Але я всеодно рекомендую хоч попробувати всім... Проект багатообіцяючий...

0

7

Гммм,представляю вам покебатл онлайн :www.pokerealm.net
Там кстати есть спрайты с топаза (эт новая игра , которая делаетса фанами. Там и новый регион и новые пока и т.д. и т.п.)

0

8

Про цей покебатл онлайн я вже давно чув.... програми їхні в мене давно є.... як на мене проект був дуже примітивним....

Щодо Топаза то тут цікава історія виходить..... будемо чекати демки...

0

9

Лучшая как по мне покемон РПГ, сделаная на базе форума, самая старая и продуманая.
http://npf.net.ru/forum/index.php?act=idx

0

10

Ну раз зайшла розмова про форумні-РПГ, то як на мене сама краща була(і скоро знов буде) PWG....

0

11

А я увы не понимаю Форумные РПГ :(

0

12

Меня они тоже не прут. Сильно много проблем с ней.

0

13

Гм..... я теж спочатку не розумів(розбирався в них десь місяць :mad: ) але поступово навчився трохи грати..... пограв місяць-два і закинув(бо почалось навчання і мене(як і багатьох) рідко відписували модератори)....
Напевно це найкращі ігри, але дуже неудобно в них грати..... треба вміти грамотно відписуватись і знати структуру гри...

0

14

нео а где клиент скачать

0

15

скажите сайт где клиент скачать мона

0

16

клиент не нужен... просто зайди на сайт

0

17

Напривеликий жаль проект pokemonol накрився... По ссилці сайта вже нема...

0

18

Т.к. они изменили адресс. WWWPOKEMONONLINE.ORG

0

19

И много людей там играют? и вообще стоит ли играть?

Отредактировано Ramon (2007-06-25 15:22:50)

0

20

ну зараз там не цікаво, але з приходом 7-ї версії цієї гри вона буде найкращим вибором для покефанів...

0

21

Як скачать кліент чи гру підкажіть хто небуть

0

22

http://pokeliga1.ucoz.ru/  я только две минуты назад создал сайт нужен админ который всё шарит в создании

0


Вы здесь » Покемон-Україна » Покемон PC игры » Онлайн RPG покеігри