Покемон-Україна

Объявление


НОВОСТИ

Представляем вам новый проект от создателей "Покемон-Україна":

Pokemon Wi-Fi League

Сайт поддготовки первой Покемон Лиги по Wi-Fi.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Покемон-Україна » В гостях у админов » Створення першого Укр.ПокеСайту - HELP!!!


Створення першого Укр.ПокеСайту - HELP!!!

Сообщений 151 страница 169 из 169

151

Сории HTML не знаю, но постораюсь зделать лого для сайта в 3д максе...

Вот...

Могу зделать любого размера, анимация(ну там вылет, выпадание с неба, появление за дали  :lol:  и тд. и тп...)
А пока зделал в большом разрешении, альфа канал, RGB 16 бит.
Могу переделать как скажите и всё такое  :P .
P.S. Еслиб еще в инете гдето натырить модельки с покемонами ;) ...

Отредактировано Mazay (2007-02-23 15:25:26)

0

152

А вот типа Wallpaper :lol: , пока в маленьком разришении...

Отредактировано Mazay (2007-02-23 15:24:21)

0

153

Круто :cool: , я якраз залишив місце (607п. довжина, 150п. висота) для такого....... Остання робота супер тільки дещо я б змінив, а саме: Перша буква (R) має бути великою; велику букву "А" (з UA) треба якось змінити...надто гострі кути.....
Якщо можеш то перероби врахувавши вище зказане.... а якщо ще буде час то зроби щоб вся назва по буквах з'являлась (згори) у формат GIF..... :rolleyes:

0

154

Перша буква (R) має бути великою; велику букву "А" (з UA) треба якось змінити...надто гострі кути.....

"R" зробив, а у лiтерi "A" тiльки верхiвку трохи притупив(нiчого iншого на думку не спадае)

Якщо можеш то перероби врахувавши вище зказане.... а якщо ще буде час то зроби щоб вся назва по буквах з'являлась (згори) у формат GIF.....

Зробив, 320,240, але ii вага - 2,67 МБ!!! Можу також зробити у flash mov avi и тд, але у флеш думаю вага таж сама буде(((
animation.gif
(Доречi, вага у *.avi 450 кб i якiсть бiльша)

P.S. А хто головний по сайту PokeJex чи NIDOKING?

Отредактировано Mazay (2007-02-23 13:13:08)

0

155

Mazay написал(а):

P.S. А хто головний по сайту PokeJex чи NIDOKING?

Главный PokeJex а я его правая рука... ^_^  а.......................................

0

156

Прикольна джіфка.... те що треба.... тільки трохи завелика.
Попробую її переробити і зменшити.....  а так дякую Mazay.

Mazay написал(а):

P.S. А хто головний по сайту PokeJex чи NIDOKING?

Хто головний - зараз не грає ролі, сайт і так ще недороблений..... тому і невідкритий. А розробку веду я.

0

157

PokeJex у меня к тебе вопрос КУДА ДЕЛОСЬ ПОЛОВИНУ МОЕГО СООБЩЕНИЯ...?

NIDOKING написал(а):

а.......................................

0

158

щезла із-за недостовірної інформації :lol:

так..... скоро сайт відкриється............

0

159

2 Nidoking
Извени, чтото не получается ету игру залить, но я еще попытаюсь...

2 All
Вдохновился я этой темой и решил зделать свой сайт про ПСП :)
Извените за СПАМ, но прошу оценить - Portable Clan
Конечно сайт на шаблоне, но многое в оформлении зделал сам, кроме того написал пару статей...

P.S. Если чтото надо для вашего сайта нарисовать пишите, постараюсь зделать как можно лучше ;) .

Отредактировано Mazay (2007-03-01 03:28:48)

0

160

Класно ты саит замутил.... Спасибо что стараешся закачать... я только вод не пойму почему тебя в асе нет?

0

161

Mazay написал(а):

Вдохновился я этой темой и решил зделать свой сайт про ПСП

:D      І вийшов той сайт сучаснішим ніж зараз у нас..........
Сайт на 10 балів (за 12-ти бальною)..............

Mazay написал(а):

P.S. Если чтото надо для вашего сайта нарисовать пишите, постараюсь зделать как можно лучше ;) .

такі пропозиції тепер до Нідокінга........ :fie:

0

162

Хочу сказать тлько одно что я полностю переделаю наш скин и вобще займусь саитом по другому потому ждёмс скоро совешенно новый саит с форумом... (если будет время на выходных...)

0

163

Мдя.. чого я сюда зайшов :blink:  :pardon:
ну да поясню для тих хто вперше на форумі (форумчани напевно вже давно все зрозуміли), отже Перший Укр. песайт давно вже створений, причому не один. Щоб я з Нідо (NIDOKING) не спорили, я вирішив створити "загальний" мінісайт (проста сторінка), який буде об'єднувати наші сайти (http://www.rayquaza.24ua.com), причому сайти ми створювали на різних мовах (для зручності всамий раз), статті на них одинакові, Нідо собі навіть непоганий форум зробив. Щодо цього форума то він мабуть залишиться спільним для обох сайтів, тобто для одного - http://www.rayquaza.24ua.com
Кому що неясно запитуйте... :D

0

164

Скажу по секрету, у Нідо туфтуватий форум ;) . Краще залишайтесь тут. Тим паче, що я до жодного з тих саітів не причетен. І тому проживати буду лише тут. Потім у Джея не буде вистачати часу і він зробить мене Адміном. Я почну набирати нових модерів... Почнеться новий наплив користувачів...http://www.pokeliga.com/pokedex/icons/green.gif

Отредактировано Ramon (2007-08-11 23:46:43)

0

165

Муаахахахахаха :lol:
ну насмішив... :D

0

166

Додав звук на Рейквазу, як і говорив. Той самий, з флехи. Прийшлось якість врізати, а то витягав 4-ма прогами - ніяка недала норм. результату...
   ***P.S.  Пауза буде тільки після першого звучання..(хоча і її немало б  бути)***
RayqUAza

0

167

Так...

Давайте заново все банеры поставим?

0

168

нема питань :cool:
якщо хочеш можеш сам ставити, або я займусь на днях.

0

169

зараз працюю над своєю Рейквазою. заливаю ігри (на які були биті ссилки) на портал від ОГО! (1 гіг халяви). ще однин відео кліп залив. якщо буде час то відкрию розділ хаки, це буде єдине місце в інеті звідки можна буде скачати уйму різноманітних покеігор починаючи з PC  і закінчуючи JAVA. ^_^

0


Вы здесь » Покемон-Україна » В гостях у админов » Створення першого Укр.ПокеСайту - HELP!!!