Покемон-Україна

Объявление


НОВОСТИ

Представляем вам новый проект от создателей "Покемон-Україна":

Pokemon Wi-Fi League

Сайт поддготовки первой Покемон Лиги по Wi-Fi.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Покемон-Україна » В гостях у админов » Створення першого Укр.ПокеСайту - HELP!!!


Створення першого Укр.ПокеСайту - HELP!!!

Сообщений 1 страница 30 из 169

1

Почну з того, що потрібно подякувати ДЕ-ЛЮКСу за створення цього форуму :thank_you:... нагадую усім покефанам і любителям покеаніме, що планується розробка першого Укр.ПокеСайту. Нам потрібні: спонсори, які б виділили 100-200Mb місця в інтернеті(для загрузки файлів), розробники і дизайнери сайтів. Пишіть сюди усі, кому не байдужа доля майбутнього сайту...

0

2

PokeJex, я тебя сделаю админом форума....

0

3

Так... дякую:thank_you:
Я тут буду часто... Думаю ти мене знаєш...
А розробку сайту я вже помалу веду... :cool:

0

4

Отлично! Надо только по больше пользывателей... Может реклама?

0

5

Тільки не зараз... і тільки не реклама...
Я надіюсь, що до початку зими зроблю основну частину сайту, от тоді і будемо кидати рекламу.
А зараз, щоб тут не скучати, можемо переселяти покефанів з форуму НТН.
***Забув спитати чи ніхто не знає чому форум підвисає вночі?(сервер перегружен)***

0

6

Такое бывает... Увы... Будем надеится что у нас появитя независимый форум...

0

7

Привет всем ! Наконецто создан форум! :D

0

8

Сьогодні форум функціонує нормально... Тільки от народу мало :rtfm:

0

9

А без рекламы, народа не будет... Я конечно могу попросить поставить нашу сылку на Покелиге, но смысл? Всё равно там нет народа с украины... А если появится я сам им напишу про наш форум.... Но нам нужен сайт... Может попрасить нам помочь НТН???

0

10

Чем помочь? С созданием сайта? Или рекламой?

0

11

Дійсно на покелізі нема чого кидати ссилки... Так чи інакше траба зробити сайт...
Щодо сайту: я постараюсь до понеділка десь його розмістити і дати вам ссилки, а потім вже якось разом доробимо його...
***ссилки скину вам на E-Mailи***
Щодо реклами: незнаю щой казати... треба знаходити любителів аніме... потерпимо ще без реклами до наступного тижня

0

12

В HTML я плохо разбераюсь, но в статьях о поках, хорошо... так что думаю у нас получится хорошая команда... И двайте назавём сайт "Українська Покемон Ліга".

0

13

АААА:swoon:
Я про назву зовсім забув! Назва "Українська Покемон Ліга" тягне на 4.5(за 5-ти бальною :D ). В Росії точно скажуть що ми робимо плагіат, або Український аналог... Треба щось інше і більш оригінальне! Які будуть ще версії... Пишіть...

0

14

Назови The World Of Pokemon кароче WWWTWOP.UA

0

15

Так... Какие покемоны имеют Жолтый и Синий цвета????

0

16

The World Of Pokemon
Назва хороша(але аж занадто). Під таку назву можна робити сайт хіба світового масштабу. Навряд чи в нас вийде сайт гідний цієї назви, тому ризикувати не будем... які будуть ще пропозиції...

0

17

http://pokeliga.com/pictures/sprites/DP/192.png

sunflora.ua

Можем сделать Jirachi.нет или Manaphy.нет

0

18

Идея хорошая. Но тебе не кажется что в этом случае мы копируем Селеби.нет

0

19

Часу мало я невстигаю... :fie:
Ну добре, я щось придумаю, а там буде видно...

0

20

ХОТЬ ЕТО НЕ ОТНОСИТЬСЯ К ЭТОИ ТЕМЕ ... Сегодня я смог почти полноценно (есть малинькие глюки но проити игру можна )Покемон Ранжер и Покемон Даш

0

21

Запустил я их с помощу одного мало известного емулятора NO$GBA которого можно скачать тут http://tv-games.ru/modules.php?name=Fil … mp;uin=nds  но для полноценнои роботы нужен биос (тамже)

0

22

2NIDOKING: в мене така проблема, що я не можу там(на сайті по ссилці) пройти регістрацію вже третій раз(а без неї я так зрозумів BIOS для емуля не скачується)... :(  Якщо можеш, то вишли мені на мило файли біосу.
Для всіх: назви я так і не придумав... возився цілий день із сайтом, думаю десь в середу або четвер буду закидати його в інтернет, і зразу вишлю Нідокінгу і Де-Люксу ссилки, потім будем якось разом доробляти... ;)
Розробку веду на "примітиві" - Microsoft Office Word 2003, так як я в цьому ділі новачок :D
***Вчора тут на форумі була катастрофа!!! - я не міг авторизуватись(не міг писати, бо чомусь був оприділений як "гость"(смена пароля не помогла)), сьогодні усе нормал :cool:

0

23

Ребята, поймите меня правильно. Никто не хочет, чтобы его сайт закрыли за нелегальщину (BIOS от Nintendo DS защищён законом об авторских правах). Поэтому, я выкладываю ссылку, по которой вы и скачаете BIOS. Убедительная просьба - не выкладывать её на всеобщее обозрение, т.к. сайт, где всё это располагается тут же закроют. Ссылайтесь на эту страницу в крайнем случае. cominf0.народ.ру (надеюсь догадались, что народ.ру надо на инглише вводить) :)
Читать надо внимательно.

0

24

Если до сих пор не понятно тогда я создам тему по запуску и скачиванию игр и эмуляторов

0

25

:lol: до мене дійшло :lol:
Тільки зараз немаю часу грати...
Думаю за сьогодні і за вівторок дороблю дещо(сайт), і буду шукати Укр. безплатний хост, який максимально задовільнить.
Так...  :rolleyes: мені потрібна буде допомога... Якщо хтось знайде безплатний хост, який предлагає кращу пропозицію ніж ho.com.ua повідомте мене...

0

26

Надо спросить у создателей http://www.ngzone.kiev.ua/ где они делали.... А на счёт названия, пусть это будет что-то что похоже на Сереби.Нет.... Только другой покемон, любой... Пикачу, Ратата, Хо-Ох и так далее.....

0

27

Незнаю де вони робили, але адреса типу "<назва>.kiev.ua" на скільки мені відомо є платні... Щодо назви будем думати... :cool:

0

28

назови  pokemonua как форум так и саит

0

29

Всем приветик. Ребятки я с вами ) ^_^

0

30

pokemonua - покищо так, а далі побачимо...

0


Вы здесь » Покемон-Україна » В гостях у админов » Створення першого Укр.ПокеСайту - HELP!!!